סניף רמת השרון

טל. לחיוג מהיר: 035499776

טלפון להתקשרות בוואטסאפ ללקויי שמיעה: 0502151225

כתובת: רח' סוקולוב 87

שעות פעילות: 09:00-21:00, ימי שישי 09:00-14:00

מנהלת הסניף: ברוכה בן שושן

סניף רמת השרון מעניק שירות לתושבי האזור ובו תוכלו להתרשם ממגוון דגמים חדשים המאפיינים את הקו העיצובי של מטבחי סמל. אחד מהם הוא ללא ספק דגם ה- Black Sand הייחודי. מדובר באולם התצוגה הגדול של מטבחים בשרון אשר משתרע על שטח של 250 מ"ר ומעניק שירות לכלל תושבי השרון והמרכז. בסניף תוכלו למצוא את שמונה המעצבות המקצועיות שלנו, אשר ישמחו ללוות ולסייע לכם בבחירת מטבח חלומותיכם. עם הגעתכם תוכלו ליהנות מחניות תת קרקעי צמוד לסניף.

ה-"אני מאמין" של מנהלת סניף רמת השרון, ברוכה בן שושן:

"עם ניסיון של שלושה עשורים בעולם העיצוב, אני מנהלת מזה עשור את סניף רמת השרון של החברה. כמנהלת בחברה אני גאה להוביל את הקו העיצובי בחומרים וגימורים בלעדיים עם הקפדה על שירות אישי ומקצועי שהינו חלק אינטגרלי ב- DNA שלי. אני מאמינה ובטוחה שרק הודות לדבקות במטרה מובטחת הצלחה, מתוך שאיפה מתמדת להגשמת חלומו של כל לקוח המגיע לרכוש מטבח.

לאחרונה המטבח הפך להיות החלק המהותי והמרכזי בעיצוב חלל הבית ודורש המון התייחסות לצבעים חומרים ופרטים התואמים לשפה על פיו תוכנן ומושתת עיצוב הבית בכלל .המוטו שלי בעיצוב הוא להכניס המון רגש בכל יצירה כשהיצירה משולבת בהמון אהבה מתקבלת תוצאה מרשימה ביופיה .המסר העיקרי והחשוב ביותר שאני משדרת ללקוח ברכישת מטבח הוא לא להתפשר וללכת רק על הטוב ביותר- שישרת את הצרכים שלהם לשנים רבות ויגרום להם לנחת ושביעות רצון.

כדי להקל על תהליך רכישת המטבח, אנו בסמל בחרנו לתת ללקוח באולמות התצוגה פתרונות משלימים של מוצרים איכותיים במחירים ייחודיים ובהתאמה לתוכנית, כדי לאפשר ללקוח להנות מ- one stop shop ולרכוש את כל הדרוש למטבח תחת קורת גג אחת.

אני רואה את סמל כחברה וכסביבה טבעית התואמת לערכי האישיים והעיצובים, וכשושאלים אותי מה תעשי בעוד עשור ? התשובה היא- סמל"

פרטי נגישות סניף רמת השרון:

חניית נכים- אין
דרכי גישה- יש
כניסות נגישות- יש
דלפק כניסה נגיש- יש
שירותי נכים- אין
עזרים למוגבלי שמיעה- יש
הדרכות לבעלי מוגבלויות -עברו הדרכות
דרכי התקשרות לבעלי מוגבלות -יש מספר נייד לסניף
מוקד טלפוני- מותאם
איזור המתנה- במטבחי סמל הפגישות הינן מותאמות מראש

מפה