מי מאיתנו במהלך חייו, לא חלם על מטבח יוקרתי בבית? נראה כי ההזדמנות להגשים חלום נקרתה בדרככם. זכרו כי מטבח לא קונים ולא מחליפים מדי יום, חודש, שנה או אפילו עשור. לכן, וודאו כי אתם מבצעים קנייה חכמה מחברה אמינה.

מטבח יוקרתיאדריכלית: שלומית זלדמן. | צלם: עמית גושר

מטבחי סמל מובילה בעיצוב ותכנון מטבחים יוקרתיים

השוק הישראלי כיום רווי בחברות המציעות שירותיהן בתחום המטבחים. הדבר הראשון שחשוב לוודא, הוא שהחברה בה תבחרו תהיה קשובה לרצונותיכם ותפעל על פי דרישותיכם. ככל שתהיו מעורבים יותר בתהליך ההזמנה והעיצוב כך תהיו מרוצים יותר ממטבח היוקרה שלכם.

בנוסף, עלעלו בעבודות עבר של החברה האופציונאלית מבחינתכם וקראו חוות דעת של לקוחות ששכרו שירותיה. חברת Semel Kitchens היא החברה המובילה בישראל בתחום המטבחים. מדובר בחברה בעלת ניסיון עתיר שנים, המספקת שירותים לפרויקטים גדולים, אדריכלים רבים וכן לבתים המעוצבים ביותר במדינה. חברה מסוגה מייצרת ומוכרת מטבחים יוקרתיים מובילים, סביר כי תיתן תמורה מלאה ומספקת למחיר שתגבה מכם כלקוחות, תוך הקפדה על עיצוב יפה ואיכותי ושירות מצוין.

מטבח ללופטצילום: גדעון לוין. סטיילינג לצילומים: אתי בוסקילה.

מה מאפיין מטבחי יוקרה?

מלבד עיצוב מקורי ומיוחד, החומרים מהם עשוי מטבח היוקרה והדרך בה הוא יוצר, יכולים להציבו בשורה אחת עם מטבחי יוקרה אחרים. ניתן לדוגמא לשים לב שבמטבחים מהסוג דנן, עיבוד העץ, כמו גם הקישוטים והגימורים שעליו, נעשים בידי בעלי מקצוע מהדרגה הראשונה, תוך התאמה מלאה בכיווניו.

בנוסף, סביר שבכל הנוגע לחלקים מסוימים, כמו הלבידים, יעשה שימוש בעץ אירופאי יוקרתי. חריטות, באם ישנם כאלו, יבוצעו באמצעות מכשירים טכנולוגיים כגון מכונת ה-CRC, המאפשרת דיוק מרבי. הצבעים בהם מתפארים מטבחים אלו בעלי רמת עמידות גבוהה ביותר. יחד עם זאת, אין הם תנאים הכרחיים אשר בלעדיהם אין. יוקרה אפשר שתבוא, גם בצורות ובשיטות נוספות.

אנשים רבים מתלבטים ארוכות בנושאים שונים הקשורים לביתם. חלק יתעכבו על צבע בית, חלק על עיצוב חדרי השינה, חלק על הריהוט שיוצב בסלון וחלק עם גודל חדרי הילדים. בין אם אתם מאלו או מאחרים, סביר כי אחד הפריטים בהם תשקיעו את המחשבה הרבה ביותר הוא המטבח, אשר פעמים רבות יהיה מוצב במרכז הבית או הדירה.

מטבח עץ - דגם לואי ויטון

סדרת מטבחי העץ – דגם לואי ויטון

מטבח יוקרתי בלב הבית – עשה זאת בעצמך?

מבחינת מיקומו וגודלו, באופן יחסי לגודל הבית השלם ומבנהו, אין ספק כי המטבח מהווה פריט מרכזי ומשמעותי בו. אי לכך, תהיה לו השפעה מכרעת, הן על אופי ביתכם והן על האווירה אשר תשרור בו. נשאלת השאלה, כיצד ניתן לבחור את מטבח היוקרה המתאים ביותר עבורכם? ובכן, ראוי כי תשליכו יהבכם על שני אלמנטים מרכזיים, טרם תגמרו בדעתכם בנושא; הראשון הוא מבנה המטבח. עליו להיות מותאם לחלל בו הוא יוצב, ובמיוחד לצרכיכם האישיים, כאלו אשר עתידים להשתמש בו. סיירו בדגם המציג אותו, או נתחו סקיצה רלוונטית, וחישבו היכן תוכלו לאחסן כלים ואמצעי בישול והגשה שברשותכם והאם תחושו נוחות וזמינות בעת השימוש בו. אלמנט נוסף שיש לשים עליו את הדגש, הוא העיצוב. מטבחים יוקרתיים לא יהיו אך נוחים, אלא גם מטבחים מעוצבים להפליא. חשוב להקפיד על קורלציה בעיצוב, הן בין הרכיבים השונים בתוך המטבח, והן בין המטבח בכללותו, לעיצוב שבחרתם עבור שאר הבית.

בעיקרון התשובה לשאלה זו היא חיובית. יחד עם זאת, מדובר במשימה מורכבת וסבוכה, אשר עדיף כי תיעשה על ידי מומחים. מומלץ לשכור שירותי חברה מובילה בישראל בתחום של מטבחים יוקרתיים, דוגמת Semel Kitchens. האחרונה עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, אשר מיצבו אותה בעדיפות עליונה בקרב אדריכלים, בעת ביצוע פרויקטים גדולים וכן בעבור הבתים המעוצבים בישראל. חברה מהסוג דנן, תוכל להבטיח תמורה ראויה לכסף הלקוח, תוך הענקת עיצוב יפה ואיכותי של מטבחים יוקרתיים, אשר יאופיין בעמידות לאורך זמן ובמתן שירות מצוין לאורך תהליך ההגעה אליו.

סמל למטבח משפחתי - כתבה על מטבחי סמל במגזין בניין ודיור

סמל למטבח משפחתי – כתבה על מטבחי סמל במגזין בניין ודיור