לקוחות יקרים,

לקראת המפגש שלנו באפליקציית ZOOM, נשמח להעניק לכם טעימה קטנה על חברת מטבחי סמל הכוללת את הייחודיות שלנו בעולם המטבחים, החידושים הטכנולוגים לשנת 2020 ומגוון דגמים ועיצובים, כך שתוכלו לשאוב את כל המידע הדרוש לכם לבחירת מטבח חלומותיכם. 

אנו בסמל מטבחים שואפים להביא אליכם את המוצר הטוב ביותר, מבחינה עיצובית, טכנולוגית וחומרית. העיקרון המרכזי המנחה אותנו הוא תמורה מקסימלית ללקוח, ולכן אנו מייצרים את המטבחים בעלי האיכות, העיצוב והטכנולוגיה הגבוהים ביותר, במחירים נגישים ומשתלמים.

לאורך השנים מובילה סמל מטבחים בייצור טרנדים בעולם המטבחים המקומי, וזוקפת לזכותה את הראשונות בהבאת דגמים חדשים ומהפכניים לעולם זה.

לסמל מטבחים מפעל ייצור מהמתקדמים בעולם, מאחר והחברה דואגת להתעדכן במיכון המתקדם בעולם- בכדי להשיג את התוצאה המושלמת עבור הלקוח. לאחרונה, שודרג תהליך ייצור מטבחי הצבע של חברת סמל ע"י הקמת מערך צבע ייחודי מסוגו בעולם. ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המגיעה מעולם ייצור הרכבים, הצליחה סמל להפוך את תהליך צביעת המטבח לאיכותי, מדויק ומהיר הרבה יותר. תהליך זה מאריך את חייו של המטבח ואף מוזיל את עלותו ללקוח.

לסרטון הסבר על המפעל >> https://bit.ly/2VkxCeB

האתגר הגדול ביותר העומד בפני החברה הוא לחדש ולעניין את הצרכן, למרות המגוון והעושר העומדים בפניו. אחת הדרכים ליצור מטבחים מיוחדים בסטנדרט עולמי, היא ע"י שימוש בחומרים החדשניים ביותר בעולם, ולשלב ביניהם, ליצירת מטבח יחיד מסוגו. מבין החומרים שחברת סמל משתמשת בהם ניתן למצוא את כל סוגי העץ- מעץ מיושן ועד עץ בטקסטורות וגימורים שונים, מתכות לסוגיהן, אבנים טבעיות, חומרים תעשייתיים ועוד.

לקריאה על החומרים והטקסטורות לחצו >>> https://bit.ly/3a1UQeX

אנו גאים להציג את החידוש האחרון של חברת סמל, המהווה עידן חדש בעולם המטבחים- המטבח עם דלת NANO-CD. הדלת עשויה כוורת אלומיניום, ומיוצרת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, המאפשרת לייצר דלת ארון דקה יותר, חזקה יותר, ישרה, מפולסת וקלה הרבה יותר. משקלה של הדלת הדקה הוא כחצי מדלת MDF, ויכולות היצור מאפשרות לנו לייצר אותה רחבה וגבוהה יותר מכל דלת  MDFהקיימת בשוק.  בנוסף, הדלת הדקה מצופה חומר NANO, המעניק לדלת עמידות גבוהה מפני שריטות וחום, תכונות אנטיבקטריאליות ומונע טביעות אצבעות הנראות לעין.

לצפייה בסדרת מטבחי ה-S שלנו >> https://bit.ly/3b3VkT8

לצפייה בסדרת מטבחי העץ שלנו >> https://bit.ly/2Xp27CW

לצפייה בסדרת המטבחים הלבנים שלנו >> https://bit.ly/3b3oVfw

בנוסף, במטבחי סמל ניתן לרכוש מוצרים משלימים באיכות גבוהה ושירות מקצועי ואדיב. אצלנו תוכלו למצוא את מוצריהן של החברות המובילות והאיכותיות בעולם- במחירים יוצאי דופן. על ידי רכישת המוצרים בסמל ניתן להבטיח התאמה מלאה בין המטבח למוצרים המשלימים, ולחסוך זמן יקר וכסף. מתוקף היותה חברה בעלת נפח רכישות רחב, מחזיקה סמל בהסכמים עם החברות הגדולות ביותר בשוק, דבר המבטיח את קבלת המחירים הטובים ביותר ללקוח.

לקריאה על המוצרים המשלימים לחצו >> https://bit.ly/2RwAEeL

השילוב בין איכות גבוהה, עיצוב מרהיב וטכנולוגית יצור יוצאת דופן הם אלו המייחדים את חברת מטבחי סמל בנוף עולם המטבחים, והופכים אותה לחברה המובילה בישראל.