>> לצפייה בקולקצייה המודרנית (סדרת ה- S)

עברתם לבית חדש ואין לכם עניין במשהו כפרי או מיושן. אתם מעוניינים במטבח מודרני חדש אבל למעשה – קיימים מטבחים חדשים שהם לא מודרניים? התשובה היא כן. מדובר בסגנון המבוקש ביותר כיום וההבדל בין מטבחים מודרניים מהשאר הוא העיצוב שלרוב ישדר חדשנות ויוקרה על ידי קווים נקיים.

מטבח מודרני מאת לימור בן הרוש - בית בהר הכרמל

מה מייחד מטבחים מודרניים ואיך הם בכלל נראים?

קודם כל מדובר בעיצוב. החומרים שיאפיינו מטבחים מהסוג המודרני ישלבו בדרך כלל זכוכית, מתכות שונות (כמו אלומיניום) ועוד. מדובר בחומרים שלא נועדו ליצור תחושת חמימות, כמו עץ חום לדוגמה. מה גם, שהצבע בו לרוב יבחרו מעצבי מטבח מודרני להשתמש יהיה לבן, או מנוגד ע"י שילוב צבעים מסקרן. השילוב בין הצבעים לחומרים שלעיל, יוצר מעין מראה עתידי ומתקדם. בנוסף לאלו, ישולבו במטבח טכנולוגיות חדישות הנוגעות לבישול, כגון קולטי אדים, תנור משוכלל וכדומה, כמו גם פתרונות אחסון מקוריים ויעילים.

העיצוב המודרני מאופיין בגימור נקי ככל הניתן. לפיכך בעבור אלו מכם המעוניינים בגימור מדויק ויפה לעין, כזה אשר עושה רושם שהוא נקי בכל יום בשנה, העיצוב המודרני יהיה לכם הטוב ביותר.

מטבח מודרני

התאמת מטבח מודרני לבית הלקוח

מגוון העיצובים שתוכלו למצוא עבור מטבחים מודרניים הוא אינסופי. בין אם מדובר במטבח כפרי, מטבח מודרני, או אחר, כל חברה בתחום מציעה את רעיונותיה המקוריים, כך שהאופציות רבות. המטבח אותו תבחרו, ראוי שיותאם לעיצוב אותו בחרתם לביתכם. אל לכם לבחור במטבח המודרני למשל, אם החלטתם לעצב את ביתכם בסגנון כפרי וחמים. חברת Semel Kitchens יוכלו ביעילות ובמקצועיות לסייע לכם בקבלת החלטה נכונה, כשם היא בעלת ניסיון רב שנים בעיצוב מטבחים. בין לקוחותיה ניתן לאתר את הבתים המעוצבים בישראל, כמו גם פרויקטים גדולים ואדריכלים בעלי שם. בין אם תבחרו במטבח כפרי, מטבח מודרני, מטבח פשוט או אחר יוקרתי, החברה תוודא שתקבלו את התמורה הראוי ביותר עבור כספכם.

במטבחי סמל תוכלו ליהנות מעיצוב מטבח מודרני ברמה הגבוהה ביותר, כך שיתאים מבחינה עיצובית ופונקציונלית לצורכיכם האישיים.