>> לצפייה בקולקצייה המודרנית (סדרת ה- S)

המטבחים המודרניים מובילים את תחום העיצוב בשנים האחרונות, תוך שילוב מגוון מגמות וטרנדים משתנים המעניקים לקו עיצובי זה חיים ונפח.
המטבח המודרני כמו שאנו מכירים אותו משלב פונקציונאליות ואסתטיקה כאחד, ומהווה מקום מפגש מרכזי לבאי הבית. אז מהו בעצם המטבח המודרני שכולם מדברים עליו? בואו לגלות..

 דגם MDF ופורניר אגוז אמריקאי

עיצוב: אורלי דקטר | צילום: עודד סמדר

מה מייחד מטבחים מודרניים ואיך הם נראים?

קודם כל מדובר במטבח בעל עיצוב נקי, מדויק ונעים לעין. החומרים שיאפיינו מטבחים מהסוג המודרני ישלבו בדרך כלל זכוכית, נירוסטה, שיש, בטון וברזל מתכות שונות, סוגי עץ מודרניים ועוד. מדובר בחומרים שלא נועדו ליצור תחושת חמימות כמו הסגנון הכפרי, אלא ליצור תחושה קלאסית וביתית בו זמנית. מה גם, שהצבעים בהם לרוב יבחרו מעצבי המטבח המודרני להשתמש יהיו גוונים קרים – אפור, שחור ולבן בשילוב נגיעות חמות ומעניינות. השילוב בין הצבעים לחומרים שלעיל, יוצר מעין מראה עתידי ומתקדם.

העיצוב המודרני מאופיין בגימור נקי ככל הניתן. לפיכך בעבור אלו מכם המעוניינים בגימור מדויק ויפה לעין, כזה אשר עושה רושם שהוא נקי בכל יום בשנה, העיצוב המודרני יהיה לכם הטוב ביותר.

דגם גרניט פורצלן ועץ

דגם גרניט פורצלן ועץ

עיצוב: ריטה אלפרסון | צילום: אורית ארנון

פונקציונליות היא שם המשחק

המטבחים המודרנים מאופיינים ומאובזרים בטכנולוגיות חדישות הנוגעות לבישול, כגון קולטי אדים, תנור משוכלל וכדומה, כמו גם פתרונות אחסון מקוריים ויעילים. אחד היתרונות הבולטים של המטבחים המודרניים היא היכולת להתאים את פונקציונליות המטבח לכל לקוח באופן אישי. מה הכוונה?
בתהליך תכנון ועיצוב המטבח, לא רק גווני המטבח מותאמים אליכם ולביתכם, אלא גם הפונקציות בו. אם אתם בשלנים מנוסים שמבלים שעות במטבח נתכנן עוברכם אי רחב בו ישולבו כיירים בעלות 6 להבות ותנור דו תאי במרחק נגיעה. מצד שני, אם אתם מבקרים במטבח כדי לחטוף משהו קטן או להכין סלט וחביתה נרחיב את מקומות הישיבה באי ונצמצם את האזורים הפוקנציונלים.

דגם לאק שחור מט

עיצוב: חיה קייזר | צילום: עודד סמדר

התאמת מטבח מודרני לבית הלקוח

מגוון העיצובים שתוכלו למצוא עבור מטבחים מודרניים הוא אינסופי. בין אם מדובר במטבח כפרי, מטבח מודרני, או אחר, כל חברה בתחום מציעה את רעיונותיה המקוריים, כך שהאופציות רבות. המטבח אותו תבחרו, ראוי שיותאם לעיצוב אותו בחרתם לביתכם. אל לכם לבחור במטבח המודרני למשל, אם החלטתם לעצב את ביתכם בסגנון כפרי וחמים. חברת Semel Kitchens יוכלו ביעילות ובמקצועיות לסייע לכם בקבלת החלטה נכונה, כשם היא בעלת ניסיון רב שנים בעיצוב מטבחים. בין לקוחותיה ניתן לאתר את הבתים המעוצבים בישראל, כמו גם פרויקטים גדולים ואדריכלים בעלי שם. בין אם תבחרו במטבח כפרי, מטבח מודרני, מטבח פשוט או אחר יוקרתי, החברה תוודא שתקבלו את התמורה הראוי ביותר עבור כספכם.

במטבחי סמל תוכלו ליהנות מעיצוב מטבח מודרני ברמה הגבוהה ביותר, כך שיתאים מבחינה עיצובית ופונקציונלית לצורכיכם האישיים.

מטבח פורניר ולאק אפור

עיצוב: יפעת מנטש | צילום: אלעד גונן

דגם לבן וקוריאן

עיצוב: מאיה רוזנברג | צילום: איתי בנית

דגם מטאלי מודרני

עיצוב: שלומית זלדמן | צילום: שי אפשטיין

דגם Nano שחור ופורניר אלון

עיצוב: אלון כהן | צילום: שי אפשטיין