מטבחי סמל מוצרים משלימים

קטלוג מוצרים משלימים

מוצרים משלימים של סמל

המחלקה המקצועית למוצרים נילווים הוקמה כשירות לרוכשי מטבחים המאפשר לרכוש דרכה את מוצרי החשמל, משטחי העבודה, כיורים וברזים הנלווים למטבח – זאת במטרה להקל בבחירת המוצרים הטובים, האיכותיים והמתאימים ביותר.

המונח VALUE FOR MONEY – ערך מול איכות, מנחה אותנו בהקמת המחלקה ויצירת הקטלוג שישמש מורה דרך בנושא המוצרים המשלימים במטבח אשר מהווה היום את לב הבית.
יעוץ מקצועי ועיצובי: כאשר אנו נגשים לבניית קו המוצרים המשלימים הדרושים להשלמת מטבח על פי החלום והשימושיות של כל לקוח ולקוח, אנו חושבים על כל צרכי המשפחה על פי גודלה, על ניצול המרחבים באופן המיטבי, וכמובן על עיצוב המטבח – כאשר תקציב הלקוח משמש כקו מנחה.
תיאום: המטבח – המקום המושקע ביותר מבחינה כספית וגם המסובך והמדוייק ביותר בגלל ההתאמה הדרושה בין חלקיו ומרכיביו, דורש תיאום מושלם ככל האפשר בין הספקים והמוצרים. מטבח אשר תוכנן והורכב נכון מקרין על הבית כולו גם מבחינה עיצובית ובעיקר משפיע על איכות החיים של הדיירים בבית. “סמל” דואגת לתיאום מלא בין הספקים בכל נושא האספקה ההתקנות וההדרכות תוך שאיפה לשלמות.

מחיר: “סמל” רואה את נושא המחיר כמרכיב חשוב מאוד וחלק בלתי נפרד מהשירות אותו היא מגישה ללקוחותיה הנאמנים. “סמל“, מתחייבת לעשות
כל מאמץ כדי להגיש את המחירים הטובים ביותר בשוק ולהתחרות בכל הצעה הגיונית הקיימת בשוק ,כשירות ללקוחותיה אשר מלווים אותה כבר למעלה מ-30 שנה.
אחריות: לאחר ההתקנה “סמל” מתחייבת לתת את המוצרים הטובים ביותר במסגרת התקציב אותו מעמידים לקוחותיה. הניסיון הנצבר לאורך השנים מאפשר ל”סמל” להציע ולהמליץ על מיטב המוצרים ,כאשר בנושא זה היא אף מגבה את לקוחותיה באחריות כפולה של הספקים.

semel__0007_kuppersbusch

KUPPER הינה חברה מקצועית המתמחה בתחום מוצרי החשמל למטבח, יבואנית משנת 1986 של חברות מאירופה וארה"ב מהמובילות בתחומן, אשר איכות מוצריהן מאושרים ע"י תקנים בינלאומיים מחמירים ביותר. קונצרן קופרבוש הגרמני נוסד ב-1875 וקיים למעלה מ-138 שנים מייצא את מוצריו לעולם כולו ונחשב בגרמניה עצמה לנותן הטון בתחום המוצרים האינטגרליים למטבח, תנורי B.I, כיריים B.I, קולטי אדים רגילים, קולטי אדים מפוצלים (קולטים בדממה), מיקרוגלים B.I, מדיחי כלים B.I, מכונות כביסה B.I, מקררים אינטגרלים ורגילים, מקפיאים אינטגרלים וכו,. קופרבוש הינו היצרן הגדול בגרמניה בתחום המטבחים המקצועיים ובתי מלון, קייטרינג, מסעדות וכו,, מוצריו מתוכננים לפעול בעומס רב, באינטנסיביות ולאורך שנים. קונצרן קופרבוש משקיע מדי שנה מליוני אירו למחקר ופיתוח מוצרים חדשים. השקעה זו באה לביטוי ביישום טכנולוגיות חדשניות, קבעית סטנדרטים מובילים ואיכות בלתי מתפשרת למגוון רחב של מוצרים. חידושים אלו מוגנים ע"י רישום פטנטים בעולם כולו.

ממליץ ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי במטבחי סמל להתאמה מושלמת ובמחירים מצויינים
בברכה,
צביקה דקל מנכ"ל.

תנורים

חברת TEKA הוקמה בגרמניה ב- 1928 ונחשבת לאחת מיצרניות מוצרי החשמל הגדולות בעולם. החברה מתמחה בייצור מוצרי חשמל בנויים למטבח. קו המוצרים של החברה כולל: תנורים, כיריים, מיקרוגלים, קולטי אדים, מכונות קפה, מדיחי כלים, מקררים ועוד. חדשנות עיצובית ומחויבות לסטנדרטים באיכות הגבוהה ביותר הן שני אידיאלים אשר הופכים את TEKA לבחירה הראשונה של יותר ויותר בתים ברחבי העולם אשר מפקידים את המטבח שלהם בידי הניסיון והמקצועיות המאפיינים את Teka. לחברה יותר מ – 6,200 עובדים ב-17 מפעלים ומוצריה משווקים ביותר מ-125 מדינות. מדי שנה משיקה החברה כ-90 דגמים חדשים. מוצריה עשויים מ–%100 נירוסטה ממוחזרת ובעלי פטנט ייחודי למניעת טביעות אצבעות. החברה מייצרת כיריים בעיצובים מקוריים כמו צורת חצי ירח או אליפסה. TEKA משתפת פעולה עם מעצבים ואדריכלים בינלאומיים כגון אלפונסו מרטינז, אידה פוסטר, אוליבר טוסון ושרה דה לה מאטה מדרנו.

לקוחות מטבחי סמל נהנים ממחירים מיוחדים במיוחד עבור דגמים נבחרים.
בברכה,
אסי ארביב בעלי חברת "קלינטון סחר"
יבואנית בלעדית של המותג.

אוכל

חברת FISHER&PAYKEL נוסדה בשנת 1934 בניו זילנד, על ידי צמד הממציאים מוריס פייקל וולף פישר. מאז היווסדה מהווה החברה שם נרדף לאיכות ולחדשנות המלוות את פעילותה היצרנית בתחום האלקטרוניקה.השקעה מתמדת בפיתוחים טכנולוגיים מתקדמים והקפדה מרבית על הנדסת אנוש הולידו מגוון רחב של מוצרי חשמל המיוצרים בניו-זילנד ואוסטרליה ונמכרים בהצלחה בלמעלה מ-40 מדינות בעולם: מקררים, מדיחי כלים, מכונות כביסה, מייבשים, מקפיאים, תנורים וכיריים. החזון שעמד לנגד עיניהם של פישר ופייקל, מייסדי החברה, היה לשפר את חיי היום- יום באמצעות מוצרים איכותיים ונוחים למשתמשים. חזון זה עומד גם היום בבסיס פעילותה של FISHER&PAYKEL המשקיעה משאבים רבים על מנת להעניק ללקוחותיה את המיטב – טכנולוגיה מתקדמת, הנדסת אנוש חכמה ועיצוב עדכני.

ממליץ ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את הדגמים הבלעדיים של במחירים מיוחדים.
בברכה,
חיים שגב מנהל מכירות .

מקרר עם אוכל

חברת MIELE הגרמנית נוסדה בשנת 1899. מייסדיה האמינו כי הצלחה נמדדת רק לטווח ארוך ולכן, מתוך בטחון מוחלט באיכות מוצרי החברה, בחרו לייצר מוצרים שיהיו עמידים לאורך זמן. הסיסמא ,,Forever Better,,, המלווה את מוצרי החברה ממצה באופן המדויק ביותר את הפילוסופיה של החברה.מזה שנים, הינו מותג יוקרה מוביל המזוהה עם איכות מוצרים בלתי מתפשרת שאין טובה ממנה ברחבי העולם. מידי שנה משקיעה MIELE משאבים רבים במחקר ופיתוח לצורך שיפור מתמיד של מוצריה, במטרה להציג חדשנות טכנולוגית, עיצוב עדכני ואיכות מקסימלית. כל מוצרי החברה עוברים מספר בדיקות קפדניות במעבדות הבדיקה החדשניות ביותר על מנת להבטיח כי יעמדו במבחן הזמן ויעניקו איכות ביצוע מושלם לפרק זמן ארוך במיוחד. ל-MIELE מגוון רחב של מוצרים בטכנולוגיות חדשניות ובלעדיות לחברה, כאשר החברה מקפידה לחדש וליצור פיתוחים המייצגים את פסגת הטכנולוגיה והקידמה בטרנדים העיצוביים העדכניים ביותר.קו מוצרי הפרימיום של MIELE כולל תנורי אפייה, מיקרו תנור משולב, תנורי אדים, מדיחי כלים, מקררים ומכונות כביסה.

ממליץ ללקוחות מטבחי סמל לרכז את קנייתם בסמל וליהנות מהמבצעים המיוחדים המוצעים רק להם.
בברכה,
דוד וולף, מנהל מכירות MIELE

תנור

מותג העל FULGOR MILANO הוקם בשנת 1949 באיטליה ומאז נמכר ברחבי העולם.
חברת בירמן הנסחרת בבורסת ת"א, הינה היבואן הבלעדי למותג FULGOR MILANO.
ל -FULGOR MILANO ליין רחב של מוצרים: כיריים B.I גז, אינדוקציה בשלל גוונים ומידות,
תנורי B.I, מכונות קפה, מקררים אינטגרליים, מקררי B.I נירוסטה תנורי מעלית ייחודים ועוד.
השירות למוצרים ניתן ע"י היבואן, חברת בירמן.

ממליצה ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי FULGOR
בירמן המעולים בתנאים מועדפים בחברת מטבחי סמל.
בברכה,
אורלי דוידי – כהן: מנהלת תחום מוצרי חשמל בחברת בירמן יבואני FULGOR

כיריים

קולטי האדים של חברת BEST האיטלקית מיובאים ע"י בירמן ומעבר לפונקציונאליות מסמלים גם יוקרה וקדמה. ל -BEST קולטים ייחודיים המותקנים כיחידה אחת בתקרה בחיפוי גבס, מגוון של קולטים מרהיבים ואף זוכי תערוכות עיצוב ב- MILANO איטליה.

ממליצה ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי BEST
המעולים בתנאים מועדפים בחברת סמל מטבחים.
בברכה,
אורלי דוידי – כהן מנהלת תחום מוצרי חשמל בחברת בירמן יבואני BEST

מטבח עם אי

חברת SMEG מייצרת כבר יותר מ-50 שנה מגוון רחב של מוצרים הן לשוק המקומי והן לשוק הבינלאומי. מפעלי החברה נמצאים באיטליה, והיא מצליחה לשלב באופן מושלם בין סגנון, טכנולוגיה מתקדמת וגימור משולם. מאז הקמתה, הקפידה SMEG לייצר ולעצב מוצרים ייחודיים ומקוריים, כולם עוצבו על ידי אדריכלים ומעצבים מובילים, תוך ההתחשבות בהנדסת אנוש חכמה, בטיחות ופונקציונאליות. סמג מביאה קו אלגנטי, מעודן ועובדת עם מיטב החומרים הקיימים. בין מוצרי החברה אפשר למנות: תנורים בנויים, מדיחים, תנורים משולבים, מקררים, מכונות כביסה, קולטי אדים, כיורים ואביזרים נלווים נוספים.

ממליץ ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי SMEG רק במטבחי סמל ולהנות ממחירים מיוחדים
בברכה,
גל שטילבינר מנהל מותג SMEG.

תנור

חברת SUB-ZERO הינה יצרנית מקררים יוקרתיים לבית המיוצרים בארה,,ב. חברת SUB-ZERO מקפידה על חידושים מרעננים בתחום, תוך שמירה על קו עיצובי מוביל, אסתטיות, טכנולוגיה מתקדמת ואיכות המותאמת לצורכי הקירור הביתיים. SUB-ZERO מציעה מקררים איכותיים משולבים בטכנולוגיה מתקדמת תוך דגש על עיצוב המקרר והתאמתו לחלל המטבח. זאת באמצעות ייצור מקררים שעומקם זהה לעומק ארונות המטבח ליצירת מראה הרמוני ואחיד. בנוסף, החברה מציעה ליין של מקררים אינטגרלים לחיפוי המקרר בחזיתות הזהות לעיצוב המטבח או לחילופין חיפוי של פלדת אל חלד.

ממליצה ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי SUB – ZERO רק במטבחי סמל במחירים האטרקטיבים ביותר.
בברכה,
שרון מגנזי, מנכ"לית חברת המטבח הדיגיטלי המתמחה בייבוא מוצרי יוקרה חשמליים.

מטבח עם מוצרים משלימים

חברת V-ZUG קיימת למעלה מ-100 שנה, חלוצה בפיתוח מוצרים למטבח המשלבים אדים. בעלת הפטנט הרשום כמפתחת תנור אידוי ראשון בעולם מביאה את היתרונות של מזון מאודה אל העידן המודרני בסדרת תנורי האדים COMBI STEAM המבשלים מזון איכותי ושומרים על הערכים התזונתיים שלו. מתחם המטבח הפך בשנים האחרונות לאחד ממוקדי המשיכה המרכזיים בבית הסופג השפעות מהמטבח המקצועי במסעדות המובילות. שפים רבים בעולם כבר אימצו את תנור האידוי של V-ZUG למטבחים. בישול בריא באדים קיים במסורות עתיקות המטבח האסייתיות והסקנדינביות.
קו מוצרי V-ZUG כולל תנורי אפייה, מיקרו תנור משולב, תנורי אדים, מדיחי כלים וכו,.

ממליצה ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי V-ZUG
רק במטבחי סמל במחירים האטרקטיבים ביותר.
בברכה,
שרון מגנזי, מנכ"לית חברת המטבח הדיגיטלי המתמחה בייבוא מוצרי יוקרה חשמליים למטבח.

מוצרים משלימים- מדיח כלים

למעלה מ-70 שנה ש-WOLF ארה"ב מייצרת תנורים למטבחים תעשייתים ולבתים, מה שגרם להם להתייעל ולהשתפר עד לרמת שלמות ולהביא אותה אליך הביתה. האיכות והעיצוב המעולים של WOLF מפוסלים מפלדת אל חלד ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בנוי בעבודת יד מהחומרים איכותיים וטכנולוגיה מובילה. המוצרים של WOLF זקוקים למילה אחת על מנת לתאר אותם – שלמות. WOLF מתמחים בציוד בישול ומביאה לתחום המטבחים ביצועים וטכנולוגיה חסרי תקדים. הטכנולוגיה המתקדמת של WOLF תהפוך הכנת ארוחות לקלה יותר ומהנה יותר. בנוסף לעיצוב החיצוני המתוחכם ולעיצוב הפנימי המרשים, תמצא שההגדרות, בקרת הטמפרטורה המדויקת, וכל המאפיינים האחרים נועדו להביא אותך לתוצאה הרצויה. המהנדסים של WOLF לא רצו להשאיר את העבודה למאוורר אחד בלבד. לכן בתנורי WOLF יש שני מאווררים, כל אחד מהם בעל אלמנט חימום מיוחד. האוויר המופץ מהמאוורר חומם קודם לטמפרטורה הרצויה.

ממליצה ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי WOLF
רק במטבחי סמל במחירים האטרקטיבים ביותר.
בברכה,
שרון מגנזי, מנכ"לית חברת המטבח הדיגיטלי המתמחה בייבוא מוצרי יוקרה חשמליים למטבח.

מוצרים משלימים- תנור וקולט אדים

BARAZZA היא חברה איטלקית אשר הוקמה בשנת1968 ע,,י האחים פייטרו ואנטוניו ומתמחה מזה 50 שנים בייצור כיריים,כיורים, תנורים, משטחי נירוסטה ועוד – בהתאמה אישית ללקוח. בבסיס ההצלחה של Barazza עומדים מספר יסודות: בחירה של פלדת אל חלד – חומר יוצא דופן מבחינת חוסן והיגיינה, שימוש במנגנונים וציוד מודרניים שמאפשרים לחברה לענות על כל סוג של ביקוש, שליטה על איכות, דייקנות, עיצוב, מציאת פתרונות ואבזור ברמה גבוה. כיום החברה נמצאת בפריסה של כ – 30 מדינות ותוכלו למצוא את מוצריה ברוב הבתים המושקעים והמודרניים בעולם היות וטובי יצרני המטבחים בעולם נעזרים במוצריה היחודיים.
ממליץ ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי BARAZZA

במטבחי סמל במחירים מיוחדים עבורכם.
בברכה,
יאיר תותחני, מנכ"ל תותחני אינווסטמנט.

מוצרים משלימים

MGS MILANO – יצרנית ברזי נירוסטה ואביזרים למטבח ולאמבט, הוקמה בלוגאנו בשנת 1978 ושייכת לחברת MGS MILANO. ברזי הנירוסטה של MGS הם המיזוג המושלם בין יוקרה וסגנון איטלקיים לבין דיוק חדשני של הנדסה שוויצרית. שילוב זה מייצג את ההרמוניה המושלמת של אסתטיקה וטכנולוגיה – מכונות שוויצריות ועיצוב איטלקי חדשני, בקרת איכות קפדנית וליטוש ידני בכל מוצר ברזי MGS MILANO עמידים בכל מזג אוויר, מלוטשים בגימור מעודן, עשויים מנירוסטה 316 AISI בחלקם הפנימי והחיצוני ובכך מונעים הצטברות קורוזיה וחלקיקי רעלים. גם הם משלבים הנדסת אנוש שוויצרית ועיצוב איטלקי מנצח. ברזי המטבח ומערכות האמבטיה של MGS MILANO מגיעים במגוון רחב של סגנונות ועיצוב חדשני שניתן למצוא בבתים היוקרתיים ביותר בעולם. לברזי MGS תו תקן מארגון המים האמריקני היות והם שומרים על איכות הסביבה ומוגדרים כברזים "ירוקים" (שלא כמו בברזי ניקל המשולבים בפליז).בברזים אלו ניתן לשתות ישירות מן הברז ללא צורך בפילטר.

ממליץ ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי MGS
במטבחי סמל במחירים מיוחדים עבורכם.
בברכה,
יאיר תותחני, מנכ"ל תותחני אינווסטמנט.

מוצרים משלימים

החברה המתמחה באירופה, בייצור קולטים ייחודים, מעוצבים ואיכותיים מברצלונה מחשבה
של עיצוב וטכנולוגיה, כשהיא מודל לחיקוי לחברות הקולטים בעולם!
החברה מייצרת את מיטב מוצריה לחברות מטבחים בעולם בלמעלה מ-30 מדינות
(לפעמים תחת שם המותג של החברה המזמינה). קולטים נסתרים, אינטגרליים, קיר ואי וכן, קולטים תיקרתיים, שלהם יש ביקוש הנמצא במגמת עלייה מתמדת בבתים המרווחים והמודרנים של היום!
חברה ייחודית זו, המתמחה בקטגוריית קולטי התקרה, חרטה על דיגלה את כל נושא האפקטיביות שבכוח השאיבה ולא רק בעיצוב מרשים של קולט האדים במטבח.

ממליץ ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי FRECAN
במטבחי סמל במחירים מיוחדים עבורכם.
בברכה,
יאיר תותחני, מנכ"ל תותחני אינווסטמנט.

מוצרים משלימים

כיורי בלנקו תוצרת גרמניה הם שם דבר בשוק העולמי של כיורי המטבח, כיורי בלנקו העשויים מהחומר המתקדם בעולם – פיורדור – עמידים בפני שריטות וכימיקלים. אנו מזמינים אתכם לבחור את כיור בלנקו המתאים לכם מבין כל הדגמים המוצעים. כיורי בלנקו מציעים לכם לא רק עיצוב ויופי אלא גם שקט נפשי במטבח.

ממליץ ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי בלאנקו במטבחי סמל במחירים אטרקטיביים ביותר
בברכה,
מתי כהן מנהל מכירות BLANCO

מוצרים משלימים כיור

תוצרת איטליה
גומא – המקור לכיורים, ברזים ומוצרי חשמל למטבח, מובילה בתחומה עם 34 שנות פעילות בתחום המוצרים הנלווים למטבח – פאר תוצרת אירופה. משטחי נירוסטה בהזמנה לפי צורכי הלקוח, בהתאמה למידותיו ולטעמו האישי. ניתן לשלב במשטחים כיריים גז וחשמל וכיורי פוסטר במגוון עשיר. הריתוך בין המוצרים הנלווים לבין המשטח מתבצע במפעל באיטליה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ביותר. לאחר הליטוש הסופי, מתקבל משטח עבודה אינטגרלי מדהים ביופיו ללא תפרים וחיבורים הנראים לעין.

ממליץ ללקוחות מטבחי סמל לרכוש את מוצרי FOSTER במטבחי סמל במחירים מצויינים
בברכה,
אלעד אביב, מנהל שיווק בחברת גומא יבואנית FOSTER

מוצרים משלימים
הורדת קטלוג PDF