עיצוב מטבחים : עיצוב מטבח בסגנון הביתי

Loading...

רבים האנשים המעוניינים לרכוש מטבח אשר עוצב ויוצר במיוחד עבורם. המחשבה נכונה מסתתרת מאחורי גישה מסוג זה – מטבח מותאם אישית לא רק יהיה מיוחד ומקורי יותר, אלא גם יתאים לצרכים בצורה הטובה ביותר, כמו גם לשאר הבית, מבחינת עיצוב, נוחות וטעם אישי.

תהליך עיצוב המטבח

עיצוב בכלל, ושל מטבחים בפרט, הוא תהליך מורכב שאין להמעיט בערכו. מדובר במשימה רב שלבית, בה מושקעת מחשבה רבה. ראשית, על המעצב לבחון את הסביבה בה יוצב המוצר, כמו גם את מטרתו. הלה חייב להתחשב באלו, שכן אין זה מספיק לעצב מטבח באופן איכותי או יוקרתי, אלא נדרשת מידה מרבית של פונקציונאליות ונוחות, בכדי שניתן יהיה להשתמש בו בפועל.

עיצוב מטבחים

אלמנטים נוספים וחשובים מאין כמוהם, אשר יובאו בחשבון במהלך עיצוב מטבחים, הם האפשרויות הטכניות והטכנולוגיות העומדות בפני יצרני המטבח, כמו גם מגבלותיהם. אין כמובן טעם לעצב מטבח בצורה כזו, שלא ניתן יהיה לייצרו בפועל, או לחילופין שמחיר ייצורו והמאמץ שיושקע בו, יהיו גבוהים מדיי בהשוואה לתמורה אשר תתקבל ממנו.

לאחר בחינת השיקולים הרלוונטיים, ישב המעצב, ובעזרת כישרונו והכלים הגרפיים שברשותו, יצייר סקיצה מפורטת ומדוקדקת ככל האפשר של המטבח המיועד. זו, תועבר לגורמי הייצור, אשר בתורם יממשו את מחשבותיו של המעצב.

עיצוב עצמאי או עיצוב על ידי מומחים? זו השאלה

לשאלה זו אין תשובה חד משמעית. מובן שרבים האנשים, אשר יעדיפו לבצע בעצמם עיצוב מטבחים, עבור אלו אשר עתידים להיות מוצבים בבתיהם. יחד עם זאת, לאור מורכבות התהליך ומספרם הרב של הגורמים אשר על המעצב לקחת בחשבון, ראוי שהמשימה, אם לא תתבצע על ידי מומחה המבין בתחום, לפחות תלווה על ידיו. לרובנו אין את הידע והקישורים הנדרשים על מנת לתכנן מטבח העומד באופן מושלם בכל הפרמטרים ולכן עלינו לקחת זאת בחשבון.

המטבח הפך מזמן לאחד החדרים המרכזיים בו אם לא המרכזי ביותר. אנחנו שוהים בו זמן רב, מארחים, מבשלים, אוכלים, צוחקים ונהנים. לכן, חדר זה חייב לשמש את דיירי הבית ברמה הפרקטית ולעמוד בסטנדרטים גבוהים של עיצוב ונוחות. תכנון מודרני, עכשווי ועדכני, המשלב אדריכלות פנים, תוך שמירה על קו עיצוב ייחודי ונקי, יהפוך אותו למקום בו תרגישו הכי נוח ותתגאו להציגו בפני האורחים.

איש המקצוע, אדריכל או מעצב, הוא בסך הכול כלי בעזרתו תייצרו את מטבח החלומות שלכם. אדריכל טוב יידע לחבר את הניסיון והאהבה שלו לעיצוב, וליצירת את המטבח הפונקציונאלי, האסתטי והמעוצב ביותר שניתן להשיג בתקציב אותו הקצתם לביצוע המשימה. מטבח זה ישרה אווירה אמיתית של בית, חמימות והנאה לעין ולידיים שלכם.

עיצוב מטבח של הילית קרש

ייחודיות מטבחי סמל

חברת Semel Kitchens מייצרת מטבחים יוקרתיים מובילים, אשר עוצבו על ידי מומחים בעלי שם עולמי. השימוש בטכנולוגיות המתקדמות שלה, מאפשר הורדת חסמים רבים שחלים בדרך כלל על עיצוב מטבחים, לאור מגבלות הייצור. הדבר מיצב זה מכבר את החברה, כמובילה בישראל בתחומה. מטבחי סמל מעמידים לשירותכם את בעלי המקצועי הטובים ביותר, על מנת ליצור תוצר מוגמר ברמה הגבוהה ביותר. כל שעליכם לעשות הוא להגיע אלינו ולספר על מטבח חלומותיכם- את השאר אנחנו נעשה !

>> רוצים לדעת איך נראה ייצור המטבחים שלנו?

2017-10-15T13:58:15+00:00 יולי 8th, 2015|עולם התוכן|