מטבחים מודרניים: מטבח מודרני במגוון עיצובים

>> לצפייה בקולקצייה המודרנית (סדרת ה- S)

עברתם לבית חדש. כבר החלטתם איך יראה חדר השינה שלכם, וכבר בחרתם את הרהיטים לסלון. כבר סגרתם את עיצוב חדר העבודה והבאתם את העציצים למרפסת. כל שנותר לעשות, הוא לחשוב כיצד יראה המטבח אותו תציבו במרכז ביתכם. בדיונים קדחתניים עם בן או בת הזוג שלכם, הוא, או היא, מתעקשים להכניס לביתכם רק את המטבח המודרני. אין להם עניין במשהו כפרי או מיושן. ואתם, לתומכם, שואלים את עצמכם – מזה בעצם אומר שהמטבח שלכם יהיה מודרני?

המטבח המודרני מאופיין בדרך כלל בזה שמדובר במטבח המעוצב באופן נקי ובהיר. מטבחים מודרניים הם המטבחים הנחשקים ביותר היום. במידה ותהיו מעוניינים לעצב את הבית שלכם באופן כזה אשר יגרור לרושם חיובי למדי בקרב כל המכרים, אזי המטבחים המודרניים יהיו הדבר הטוב ביותר שתוכלו להתעניין בו.

מטבח מודרני מאת לימור בן הרוש - בית בהר הכרמל

מה מייחד מטבחים מודרניים ואיך הם בכלל נראים?

ובכן, קודם כל מדובר בעיצוב. החומרים שיאפיינו מטבחים מהסוג המודרני ישלבו בדרך כלל זכוכית, מתכות שונות (כמו אלומיניום) ועוד. מדובר בחומרים שלא נועדו ליצור תחושת חמימות, כמו עץ חום לדוגמה. מה גם, שהצבע בו לרוב יבחרו מעצבי מטבח מודרני להשתמש, יהיה לבן, קרם ושאר אופציות שאינן צבעוניות יתר על המידה.

השילוב בין הצבעים לחומרים שלעיל, יוצר מעין מראה עתידי ומתקדם. בנוסף לאלו, ישולבו במטבח טכנולוגיות חדישות הנוגעות לבישול, כגון קולטי אדים, תנור משוכלל וכדומה, כמו גם פתרונות אחסון מקוריים ויעילים. כשמשוחחים אתם אם כן על מטבחים מודרניים, זהו לרוב הסגנון בו עסקינן.

בנוסף, העיצוב המודרני מאופיין בגימור נקי ככל הניתן. לפיכך בעבור אלו מכם המעוניינים בגימור מדויק ויפה לעין, כזה אשר עושה רושם שהוא נקי בכל יום בשנה, העיצוב המודרני יהיה לכם הטוב ביותר.

מטבח מודרני

התאמת עיצוב המטבח לעיצוב הכלל של הבית

מגוון העיצובים שתוכלו למצוא עבור מטבחים מודרניים הוא אינסופי. בין אם מדובר במטבח כפרי, מטבח מודרני, או אחר, כל חברה בתחום מציעה את רעיונותיה המקוריים, כך שהאופציות רבות. המטבח אותו תבחרו, ראוי שיותאם לעיצוב אותו בחרתם לביתכם.

אל לכם לבחור במטבח המודרני למשל, אם החלטתם לעצב את ביתכם בסגנון כפרי וחמים. חברת Semel Kitchens יוכלו ביעילות ובמקצועיות לסייע לכם בקבלת החלטה נכונה, כשם היא בעלת ניסיון רב שנים בעיצוב מטבחים. בין לקוחותיה ניתן לאתר את הבתים המעוצבים בישראל, כמו גם פרויקטים גדולים ואדריכלים בעלי שם. בין אם תבחרו במטבח כפרי, מטבח מודרני, מטבח פשוט או אחר יוקרתי, החברה תוודא שתקבלו את התמורה הראוי ביותר עבור כספכם.

במטבחי סמל תוכלו ליהנות מעיצוב מטבח מודרני ברמה הגבוהה ביותר, כך שיתאים מבחינה עיצובית ופונקציונלית לצורכיכם האישיים.

2017-10-15T13:58:15+00:00 יולי 8th, 2015|עולם התוכן|