>> לצפייה בקולקצייה החדשה של סדרת מטבחי עץ

בהשוואה לארצות אחרות בעולם, למטבח יש מיקום מרכזי ביותר בחיי הבית והמשפחה בישראל. אזור המטבח, המלכד את בני הבית בארוחות משפחתיות הוא הלב הפועם של בתים רבים בישראל, והמקום בו אנו מבלים את מרבית זמננו. בשל כך, הפופולריות הרבה של המטבח הכפרי בישראל אינה מפתיעה. העיצוב הכפרי, המשרה אווירה ביתית, חמימה ונינוחה, מתאים ביותר למטבח הישראלי, אשר סביבו מתנהלים חיי הבית והמשפחה.

בנוסף לאווירה הביתית, מטבח כפרי משדר רומנטיקה ופשטות. על כן, במידה ושאר החללים בביתך מעוצבים בסגנון מודרני, מומלץ לוותר על מטבח כפרי לטובת מטבח בסגנון מודרני ולדבוק בשפה עיצובית אחת לכל הבית. בין המוטיבים הנפוצים ביותר בעיצוב המטבח הכפרי, ניתן למנות את השימוש בעצים בעלי גוון בהיר, ובמשטחים בגווני שמנת ולבן.

הפשטות המופלאה המתקבלת מהשימוש במוטיבים אלה, מעמידה במרכז הבמה את מוצרי המזון במטבח הכפרי, ומחמיאה להם. דוגמה מובהקת לכך, היא העובדה שמרבית המטבחים המוצגים בתכניות הבישול הטלוויזיוניות מעוצבים בסגנון כפרי, כאשר פה ושם מונחות קערות המכילות שפע של פירות וירקות טריים בשלל צבעים, כבחירה עיצובית.

סדרת ה S - דגם מודרני ניו יורק

סדרת ה S – דגם מודרני ניו יורק

חשוב להדגיש כי תחת הכותרת "מטבח כפרי" מתקיים מגוון רחב ביותר של אפשרויות, סגנונות ועיצובים. אם רצית לעצב את המטבח שלך בסגנון כפרי, אנו מזמינים אותך לבקר באחד מאולמות התצוגה של מטבחי סמל, להתרשם ממגוון האפשרויות, ולבחור מתוכן את המטבח הכפרי שלך. הצוות המקצועי ילווה אותך בכל שלבי התכנון והביצוע, עד לקבלת המטבח הכפרי המתאים ביותר לצרכייך ולטעמך האישי.